Catalogusnummer: 3038
China, lichtbruin gepatineerd bronzen wierrookbrander, 19e eeuw,

met deksel, twee oren, op driepoot. Het geheel ingelegd met koper- en zilverdraad

h. 23, br. 20 cm.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420