China, lichtbruin gepatineerd bronzen wierrookbrander, 19e eeuw,
met deksel, twee oren, op driepoot. Het geheel ingelegd met koper- en zilverdraad
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420