5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4908
Evert Pieters (1856-1932)

Kippen in een tuin

doek, gesign. l.o., 52 x 72 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320