4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4689
Lydia Duif (1903-1993)

Boer op het land

maroufle, gesign. r.o., 85 x 57 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20