4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4689
Lydia Duif (1903-1993)
Boer op het land
maroufle, gesign. r.o., 85 x 57 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20