Catalogusnummer: 2305
Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875), bruin gepatineerd bronzen sculptuur 'Ĺe Chinois', gegoten laatste kwart 19e eeuw;

Gemerkt Propreiété Carpeaux en 'JP'.

h. 35 cm, b. 25 cm, d. 16 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 21.000
Hamerprijs: € 21.000

Hamerprijs: € 21.000