Catalogusnummer: 2356
Bronzen vijzel, gedateerd 1748;

Gemerkt Soli Deo Gloria, Ao. 1748. Compleet met stamper.

h.16,5 cm, diam. 23,5 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380