15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1100E
Drie gestoken houten heiligenbeelden, 19e eeuw;

w.o. Christus.

h. 21 - 50 cm

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30