4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Frans Lebret (1820-1909)
inkttekening, papier beschadigd aan de randen, ongesign., 46 x 58 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80