12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3116
China, bruin gepatineerd bronzen vaas, 19e eeuw,

met relief van twee olifanten bij een boom, ingelegd met zilveren ruyi-motieven

h. 24 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140