12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
China, bruin gepatineerd bronzen vaas, 19e eeuw,
met relief van twee olifanten bij een boom, ingelegd met zilveren ruyi-motieven
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140