4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, naar Rembrandt, 18e/19e eeuw
inkt en gewassen inkt, vouw en schade aan papier, 46 x 39 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160