4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4688
Onduidelijk gesign. r.o.
Paard in een stal
paneel, 55 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Hamerprijs:
€ 320