4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4508
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Figuren in een legerkamp
doek, niet ineglijst, 62 x 48 cm.
Taxatie: € 160 - € 240
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160