8e zitting - Vrijdag 10 november 14.00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Italië, dames schrijfbureau, Louis XV stijl, 20e eeuw;
Uitgevoerd met marqueterie en koperen monturen. Interieur met drie laden. Hierbij ovaal kastje met drie laden, marqueterie inleg en koperen monturen. (beschadigingen).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160