15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1096
Divers pleet en tin, 18e/19e eeuw;

w.o. tinnen schotel gemerkt London.

[1 + ds]

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30