4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, met signatuur H. Chabot
doek, niet ingelijst, 70 x 80 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70