4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Bosboom (1817-1891)
potlood en aquarel, gesign. r.o., papiet beschadigd, 18 x 11 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60