Buitenland, set van twaalf theelepeltjes en Nederland, twaalf mokkalepeljtes,
steel bloemenrand versierd, gemerkt en 950ste gehalte, mokkalepeltjes met puntfilet, mt. Gerritsen & Van Kempen Zeist 1925-1960, beide sets met cassette,
Taxatie: € 180 - € 260
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100