1e zitting - Dinsdag 7 november 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 610
Buitenland, set van twaalf theelepeltjes en Nederland, twaalf mokkalepeljtes,

steel bloemenrand versierd, gemerkt en 950ste gehalte, mokkalepeltjes met puntfilet, mt. Gerritsen & Van Kempen Zeist 1925-1960, beide sets met cassette,

217 gr.

[26 in zkj]

Taxatie: € 180 - € 260
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100