5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4863
Salomon Garf (1879-1943)

Zomerse dag op het strand van Zandvoort

potlood en aquarel, gesign. l.o., 19 x 33 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625