4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Anna Clara Oberstadt-Kranenburg (1876-1950)
doek, gesign. r.o.70 x 50 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120