21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Frankrijk, drie langgerekte aardewerk vormstukken, 'muzikanten', gesigneerd Nadine, ca. 1960/70;
Uitgevoerd met polychrome schildering.
Taxatie: € 200 - € 240
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120