Catalogusnummer: 7706
Frankrijk, pendule, allegorie op de oogst, Empire periode, ca. 1805;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, wit emaille wijzerplaat gesigneerd A. Bazerga, Rotterdam. Geplaatst in vuurvergulde bronzen korenschoof gemonteerd op basis met atributen van de oogst, Ceres, godin van de akkerbouw en op front basis een voorstelling van akkerbouwer. De kast gegoten door Jean-André Reiche, (1752-1817).

h. 41 cm, b. 30 cm

Verkoper: Antonie Bazerga, Rotterdam.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700