1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 612
Set van twaalf lepels met emaillen voorstelling van verschillende Nederlandse steden,

en bekroond met geëmailleerd stadswapen, verguldsel, gemerkt 800 en twee niet geïdintificeerde keuren,

bruto 193 gr.

[zkj]

Taxatie: € 140 - € 160
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90