Set van twaalf lepels met emaillen voorstelling van verschillende Nederlandse steden,
en bekroond met geëmailleerd stadswapen, verguldsel, gemerkt 800 en twee niet geïdintificeerde keuren,
Taxatie: € 140 - € 160
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90