5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4936
Ludwig von Löfftz (1845-1910)

Portret van een vrouw

doek, beschadigd, gesign. r.o., 55 x 45 cm.

oil on canvas, damages

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80