2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 5
West - Friesland, tweede gehalte zilveren oorijzer.

De boeken met parelrand en rozet. Jaarletter t voor 1878. Meesterteken onleesbaar. In doos met kanten kap

bruto 63,1 gr.

West - Friesland, silver traditional head piece. Year letter t for 1878. Master's mark illegible. In box with lace cap

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160