5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4816
Alexandre Jean Dubois-Drahonet (1791-1834)

Portret van een jongedame

doek, gesign. r.o., 1824, 66 x 53 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600