Catalogusnummer: 7717
Frankrijk, wit marmeren lier pendule, Louis XVI stijl, ca. 1880;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, de wit emaille wijzerplaat met florale decoratie gemerkt Usines Vojave Bruxelles. De kast met vuurvergulde bronzen ornamenten. Om de kast van de wijzerplaat een met strass stenen ingezette ring in verbinding staande met de slinger.

h. 52 cm, b. 19 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600