Frankrijk, console klok, gesigneerd Cormasson a Paris, Louis XV, ca. 1745;
Uurwerk uitgevoerd met gaand - en slagwerk op bel, kast en console met Boulle techniek en vuurvergulde bronzen ornamenten, bronzen wijzerplaat met emaille cijfer cartouches. Gesigneerd op zowel de wijzerplaat als op de achterplatine Cormasson a Paris.
h. 95 cm, totaal h. 137 cm, d 22 cm
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000