Friese staartklok, 19e eeuw;
Uitgevoerd met centrale datum, wekkerwerk en maanstand. Met drie verguld en gestoken houten beelden en drie messing gewichten
h. 145 cm, b. 42 cm, d. 20 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50