Catalogusnummer: 7725
Friese staartklok, 19e eeuw;

Uitgevoerd met centrale datum, wekkerwerk en maanstand. Met drie verguld en gestoken houten beelden en drie messing gewichten

h. 145 cm, b. 42 cm, d. 20 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50