Catalogusnummer: 7709
Frankrijk, wit marmeren en verguld bronzen lierpendule, Louis XVI stijl, 19e eeuw;

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel via eschappement, geskeleteerde wijzerplaat met emaille cijferring. De liervormige kast met ornamenten van adelaarskoppen, guirlande en centraal zonnebloem. Geheel op wit marmeren basis staande op vier poten.

h. 57,5 cm, b. 27,5 cm, d. 15 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.550
Hamerprijs: € 1.550

Hamerprijs: € 1.550