Friese staartklok met burgemeesterskap en mechaniek, 19e eeuw;
Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, wekkerwerk. Geschilderde wijzerplaat met in de toog een mechaniek van molens, visser en botter. Compleet met verguld en gestoken houten beelden gewichten en slinger.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550