Catalogusnummer: 7723
Friese staartklok met burgemeesterskap en mechaniek, 19e eeuw;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel, wekkerwerk. Geschilderde wijzerplaat met in de toog een mechaniek van molens, visser en botter. Compleet met verguld en gestoken houten beelden gewichten en slinger.

h. 168 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550