020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4925
Leo Eland (1884-1952)
Indonesisch landschap
pastel
40 x 47 cm.
gesign. l.o., 1918
1
Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160
Overboden