2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 58
Birmingham, 18 kt. gouden ring.

Bezet met een rij saffieren, diamanten en robijnen (totaal diamant ca. 0.28 ct. Jaarletter E voor 1904, meesterteken William Griffith & Sons, Northampton street Birmingham. Hierbij een 14 kt. witgouden met platina ring bezet met robijn en oud briljant geslepen diamant, totaal ca. 0.10 ct. (slijtage)

bruto 7,1 gr., ringmt. 18,5 en 17,5

Birmingham, 18 k. gold ring. Set with a row of sapphires, diamonds and rubies (total diamond approx. 0.28 ct. Year letter E for 1904, maker's mark William Griffith & Sons, Northampton Street Birmingham. Hereby a 14 k. white gold and platinum ring set with ruby ​​and old brilliant cut diamond, total approx. 0.10 ct. . (wear)

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380