13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2655
Bruin gepatineerd moderne bronzen buste, 20e eeuw;
Gesigneerd
h. 55 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220