3e zitting - Woensdag 8 november 14.00 uur: 0500-0566 - Horloges
Catalogusnummer: 500
J. Baptiste Baillon, Hoog gehalte gouden sleutelhorloge, ca. 1750.

De achterzijde met allegorische voorstelling in emaille de peinture en de randen van de kast met blauw - wit geëmailleerde bloem- en bladmotieven. De binnenzijde met voorstelling van een arcadisch landschap eveneens uitgevoerd in emaille de peinture. Het binnenwerk met snek uurwerk en geblauwde gangreserve aanduiding. De binnenzijde gesigneerd met J. Bte Baillon A Paris en genummerd met nummer 3408. Lichte beschadigingen aan het email.

bruto 85,2 gr.,

J. Baptiste Baillon, High level gold alloy key watch, ca. 1750. The back with an allegorical representation in enamel de peinture and the edges of the case with blue and white enamel flower and leaf motifs. The inside depicting an Arcadian landscape, also executed in enamel de peinture. The interior with fusee movement and blued power reserve indicator. Signed on the inside with J. Bte Baillon A Paris and numbered with number 3408. Slight damage to the enamel.

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600