3e zitting - Woensdag 8 november 14.00 uur: 0500-0566 - Horloges
Catalogusnummer: 501
Robert Ward London, 1751 - 1775, koperen knol sleutelhorloge, in drie delen, 18e eeuw.

Gemaakt voor de Ottomaanse markt. De buiten kast beschilderd en bekleed met schildpad (beschadigd), Het binnenwerk met snek uurwerk. Glas ontbreekt.

bruto 137,6 gr., diam. 63 mm

Robert Ward London, 1751 - 1775, brass tubular key watch, in three parts, 18th century. Made for the Ottoman market. The outer case is painted and lined with tortoise shell (damaged), the interior with fusee movement. Glass is missing.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420