Catalogusnummer: 2108
Frankrijk, vuurverguld bronzen wijwaterbak, 19e eeuw;

voorstellende de goede Herder, geplaatst op paars fluweel. Herkomst Dames Wolf, Amsterdam.

b. 32 cm, h. 50 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300