3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4521
Andreas Marko (1824-1895)

Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien

75 x 97 cm.

gesign. r.o., 1876

Taxatie: € 2.500 - € 4.000
Huidig bod: € 2.900
Hamerprijs: € 2.900

Hamerprijs: € 2.900