Catalogusnummer: 2972
China, Yixing, theepotje, 18e eeuw,

met verfijnd relief decor van figuur met palmblad in handen in tuin. De greep in vorm van drakenkop. De deksel met kylin. (scherf aan deksel geplakt, binnenrand theepot deels beschadigd)

h. 11 cm.

China, fine 18th century Yixing teapot. With fragment of lid broken but present and inner part fragment of ring missing. On wooden stand

Taxatie: € 1.200 - € 1.400
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200