3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4549
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)
Schepen in de branding
houtskooltekening
15 x 22 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Hamerprijs:
€ 800