3e zitting - Woensdag 8 november 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 432
Beneden wettelijk gehalte gouden kroontjespen, 19e eeuw.

De bovenzijde bezet met kornalijn. Het geheel gedecoreerd met gravé en met monogram A.V.B.. Hierbij en gouden miniatuur koets, defect, incompleet

bruto 21,0 gr.

[1 + zkj]

Below legal gold alloy Gold dip pen, 19th century. The top is set with carnelian. The whole decorated with engraving and with monogram AVB. Hereby a gold miniature carriage, defective, incomplete

Taxatie: € 280 - € 320
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280