5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4980
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990)

'Fruitmandje'

board, gesign. r.b., '61, 15 x 15,5 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400