21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
H. P. Simon, Wit aardewerk vormstuk 'Madonna met kind', uitvoering Schwarzburger Werkstätten für Porzellankunst, ca. 1900;
Gemerkt met blindstempel, achterzijde gesigneerd H. P. Simon Dresden.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120