2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 203
Twee paar zilveren hangers en twee paar zilveren oorbellen, 19e eeuw.

Eén hanger met een lavacamee met damesportret in een schelp (achterzijde licht beschadigd), de ander gezwart en met een intaglio van een dame in glas. De oorbellen beide met paste

bruto 31,0 gr.

[6]

Two pairs of silver pendants and two pairs of silver earrings, 19th century. One pendant with a lava cameo with a lady's portrait in a shell (back slightly damaged), the other blackened and with an intaglio of a lady in glass. The earrings both with paste

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120