2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 119
Fons Reggers (1886 - 1962), zilveren geciseleerde broche,

organisch vormgegeven en bezet met een cabochon geslepen bloedkoraal. Meesterteken Gebr. Reggers, Amsterdam 1925 - 1934. Hierbij een koperen ongesigneerde broche, Amsterdamse School, eveneens bezet met een cabochon geslepen bloedkoraal

bruto 38,6 gr., h. 37 x b. 65 mm en diam. 43 mm

Fons Reggers (1886 - 1962), silver brooch, organically designed and set with a cabochon cut precious coral. Maker's mark Reggers brothers, Amsterdam 1925 - 1934. Hererby a copper unsigned brooch, Amsterdam School, also set with a cabochon cut precious coral

Taxatie: € 140 - € 200
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850