15e zitting - Maandag 20 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1126
Gestoken houten en vergulde cartelklok, Louis XV stijl, 20e eeuw.

Uurwerk met slagwerk op bel.

h. 57 cm, b. 34 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50