3e zitting - Woensdag 8 november 14.00 uur: 0500-0566 - Horloges
Catalogusnummer: 502
18 kt. Gouden sleutelhorloge, 1e helft 19e eeuw.

De achterzijde, rand, hangoog en knop met zwart en wit email en gedecoreerd met florale motieven. Met 14 kt. gouden horlogesleutel. In etui van Storr and Mortimer, 156 New Bond Street, Factory 17 Harrison street, Gray's Inn road. Email op hangoog licht beschadigd.

bruto 26,4 gr., diam. 34 mm

18 k. gold fob watch, 1st half 19th century. The back, rim and bail with black and white enamel and decorated with floral motifs. With 14 k. gold watch key. In case of Storr and Mortimer, 156 New Bond Street, Factory 17 Harrison street, Gray's Inn road. Enamel on bail slightly damaged.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525