4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4680A
W. Jungschlager (20e eeuw)

Geldersekade met de Waag, Amsterdam

doek, gesign. 60 x 50 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240