5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4813
Cuzco school, 18e/19e eeuw

De kroning van Maria tot koningin der hemelen

doek, 90 x 65 cm.

Cuzco school, 18th/19th century, Coronation of the Virgin

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460