5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4847
Willy Moralt (1884-1947)

'Besuch beim Einsiedler'

board, gesign. r.o., 31 x 21 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.350
Hamerprijs: € 1.350

Hamerprijs: € 1.350