Henri Michaux (1899-1984)
ets, gesign. r.o., 49/50, afm, hele blad 45 x 60 cm.
Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180