Catalogusnummer: 5052
Henri Michaux (1899-1984)

Zonder titel

ets, gesign. r.o., 49/50, afm, hele blad 45 x 60 cm.

Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180