4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school
Portret van een heer / portret van een dame
tweemaal pastel, lijst beschadigd, 31 x 25 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140